Με θυμηδία διαβάζω αυτά που γράφετε στα social media. Βγαίνετε λέει θετικοί στον κορονοϊό και γκρινιάζετε που θα χάσετε τις γιορτές και κάτι τέτοιες αηδίες.
Τι φλώροι που είστε. Αν δεν κάνεις ποτέ τεστ, δεν θα σε πιάσουν ποτέ θετικό στον κοροναϊό. Κι εγώ βήχω εδώ και μία εβδομάδα, είχε πυρετό και μπούκωμα αλλά δεν πήγα ποτέ για τεστ. Οπότε, δεν έχω βγει θετικός, άρα δεν είμαι άρρωστος και κυκλοφορώ κανονικά.
Και στις μαζώξεις μου πήγα και σε πάρτι και συνέντευξη έδωσα και στα οικογενειακά δείπνα θα πάω κανονικά, Κορόιδο είμαι να τα χάσω δηλαδή. Σας καλώ όλους να με μιμηθείτε και να κάνετε το ίδιο.
Χρόνια πολλά και μην είστε κορόιδα.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.