Στα όριά του φαίνεται πως έχει φτάσει ο Δημοσθένης Τ. από το Νέο Ηράκλειο, ο οποίος εισήχθη χθες εσπευσμένα σε ψυχιατρική κλινική, μονολογώντας σχετικά με τη μεγαλύτερη προσφορά στην ιστορία του Dragons' Den.
Ο 28χρονος, τακτικός χρήστης του Twitter, έβλεπε συχνά τις τελευταίες εβδομάδες tweets σχετικά με το παιχνίδι από άσχετους λογαριασμούς, ενώ τις τελευταίες ημέρες η κατάσταση χειροτέρεψε, αφού αντίστοιχα άρθρα έβλεπε και σε άλλες σελίδες. Μάλιστα, έφτασε στο σημείο να δέχεται ανώνυμα γράμματα που τον ενημέρωναν για τις προσφορές που έκαναν οι κριτές, με τη σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι να είναι οι επισκέψεις που δέχτηκε τα ξημερώματα από αγνώστους που του ανέλυαν τα δεδομένα της οικονομικής προσφοράς.
Ο άνδρας νοσηλεύεται αυτή τη στιγμή σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση, ενώ τα μόνα λόγια που καταφέραμε να του αποσπάσουμε ήταν η ατάκα «Θα γίνει πραγματικά μια οικονομική επανάσταση στη χώρα!».
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.