Στα όρια της κατάρρευσης βρίσκεται ο 51χρονος επιπλοποιός, αφού πια αποδέχτηκε την απώλεια του Μάθιου Πέρι και το γεγονός πως δεν θα ξαναδεί τον Τσάντλερ σε νέες περιπέτειες.
Ο άνδρας από τον Κολωνό, διάβασε τα αποχαιρετιστήρια ποστ των συμπρωταγωνιστών του ηθοποιού και πλέον, έχει κλειστεί στο δωμάτιό του, βλέποντας διαρκώς τις καλύτερες στιγμές του χαρακτήρα, προετοιμάζοντας το δικό του προσωπικό αντίο στον αγαπημένο του φίλο.
«Ωραία τα λόγια της Μόνικα, του Τζόι και της Ρέιτσελ, αλλά κανείς δεν τον αγαπούσε όσο εγώ. Όλοι θα συζητάνε το δικό μου κείμενο. Τσάντλερ, θα σε αγαπώ για πάντα», τόνισε στο «Κουλούρι» ο 51χρονος.
Εμείς του ευχόμαστε συλλυπητήρια και εκφράζουμε τη λύπη μας για τον κύκλο που κλείνει.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.